OKOLÍ HOTELU

V okolí hotelu najdete vše

odpočinek - kulturu - gastronomii - nákupy - sport

Arkády Pankrác
Arkády Pankrác
Arkády Pankrác se s prodejní plochou o rozloze téměř 40.000m2 řadí k největším nákupním centrům v Praze. Návštěvníci zde naleznou především obchody s módním oblečením a doplňky oblíbených světových značek jako Gant, Calvin Klein, Sportalm, Zara a další. Právě tento atraktivní mix řadí Arkády Pankrác mezi přední autority v oblasti módy a moderního životního stylu. Dále zde návštěvníci naleznou velký výběr spotřebního zboží a služeb, kvalitní zónu rychlého občerstvení a mnoho příjemných kaváren a restaurací.

Pěšky od hotelu cca 5 minut.

Multifunkční areál BB Centrum tvoří celkem 17 budov, z nichž je 12 administrativních, dva rezidenční projekty, fitness a wellness centrum v budově BRUMLOVKA.
V místních parcích najdou vyžití rodiny s dětmi na dětských hřištích. V BB Centru je k dispozici unikátní wellness a fitness Balance Club Brumlovka a řada sportovišť.
Pěšky od hotelu cca 7 minut.


Václavské náměstí
Václavské náměstí
Václavské náměstí (hovorově zvané také Václavák nebo původním označením Koňský trh) je pražské kulturní a obchodní centrum. Jedná se o 750 m dlouhý a 60 m široký bulvár na Novém Městě, který vede od Národního muzea k Můstku k hranici Starého Města.


Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných historických událostí. Je to tradiční místo pro demonstrace, oslavy a jiná masová setkání.
Pěšky od hotelu cca 5 minut na metro C a 5 minut jízdy.

Michelská vodárna
Michelská vodárna
Michelský vodojem z let 1906 - 1907 navrhl významný český architekt Jan Kotěra. Stavbu vysokou 42 metrů z neomítnutých cihel a s měděnou střechou najdete na okraji pankrácké pláně, v katastru Michle, v ulici Hanusova.

Přímo proti hotelu.

Kongresové centrum
Kongresové centrum

Kongresové centrum Praha, původně Palác kultury je rozsáhlá neofunkcionalistická budova v Praze 4 poblíž stanice metra C, Vyšehrad. K dispozici je až 70 různě velkých sálů s kapacitou celkem 9300 osob. Akustika Kongresového sálu patří podle odborníků k nejlepším na světě. Běžně se zde konají koncerty, plesy, zasedání a další kulturní události. K jeho přednostem patří mj. jedinečný výhled přes Vltavu na panoráma Pražského hradu.
Pěšky od hotelu cca 25 minut, nebo metro C a 3 minuty jízdy.

City Tower
City Tower
City Tower v Praze na Pankráci je druhá nejvyšší budova v České republice a nejvyšší budova v Praze a v Čechách. Stojí nedaleko stanice metra Pankrác. Budova má 27 nadzemních a 3 podzemní podlaží a na výšku měří 109 metrů; většinu prostoru zabírají kanceláře.

Ve 27. patře se nachází nejvýše položená restaurace v Česku s vyhlídkovou terasou a oceněním Michelinského průvodce v kategorii "Bib Gourmand". Pěšky od hotelu cca 7 minut.