POKOJE

Čtyřpatrová hotelová budova s výtahem poskytuje hostům celkem 36 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů ve dvou kategoriích - Standard a Superior, včetně možnosti přistýlky. Všechny pokoje jsou pokryty bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu signálem WiFi.

Kategorie SUPERIOR jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje

12 pokojů typu "SUPERIOR" o velikosti 20-25m2 je vybaveno nábytkem s pracovním koutem, TV-SAT, telefonem, lednicí, vlastní koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů.

Kategorie STANDARD jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje

24 pokojů typu "STANDARD" o velikosti cca 14m2 je vybaveno nábytkem ve standardu ***, TV-SAT, telefonem, vlastní koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů.

Ubytování a pobyt lze rezervovat napřímo prostřednictvím online rezervačního systému, telefonicky, mailem nebo osobně na recepci. Ochotní zaměstnanci hotelu vychází hostům vstříc při poskytování služeb a informací. Rádi poradí a pomůžou s orientací v nejbližším okolí a doporučí vhodné spoje do nedalekého centra Prahy. Nejrychlejší spoj do centra na Václavské náměstí je metrem C ze stanice Pankrác, vzdálené od hotelu cca 5 minut pěšky a přibližně 8 minut jízdy (4 stanice) do stanice Muzeum.

Ubytování v hotelu se řídí Ubytovacím řádem.